10Gbps, 10km, 1270-1610nm

1.040,00 kr. ex moms

Forventet leveringstid: ca. 2 uger

MPN: BT-CWDM-10-10GXX

Varenummer (SKU): BARBT-CWDM-10-10GXX Kategorier: , , , , , , Tag:

Beskrivelse

BarnFind SFP – CWDM Single Mode Transceiver module 10km, 10Gbps (1270-1610nm)

How to read a SFP label:

BTSFP-CWDM-10-3G29: BTSFP [barnfind SFP] –CWDM[CVDM module] -10 [max. transmitting distance in km] 3G [max. data rate] 29 [=1290 nm]

Brand

BarnFind

Læs mere om Barnfind

Barnfind

Med hovedkvarter i Sandefjord, Norge, fremstiller Barnfind en multifunktionel signaltransportplatform, der understøtter mange signaler i én ramme. Ud over Barnfinds kraftfulde egenskaber sparer vores unikke tilgang også kunderne for værdifuld rackplads, strømforbrug og dermed penge. Barnfind vil snart blive kendt som den grønneste virksomhed i videobranchen